Koncerty – historia

2014:

so 3.5 Majáles Kroměříž
st 7.5 Brno
so 17.5 Zlín náměstí
pá 23.5 Zlín divadlo
pá 6.6 Katowice
so 14.6 DobřichoviceFoodfestival+Zvířetice open air
so 21.6 Chorzow
so 9.8 Chrudim
so 30.8 BpH, Letní Alternativa
pá 15.11 Mariánské údolí /Ol/
so 29.11 Holešov
so 6.12 Jemnice
čt 11.12 Ponorka Olomouc
so 13.12 Bystřice p/H !Chupacabra!
so 27.12 Holešov

2013

  • 15.3 pá Brno Stará pekárna
  • 4.5 so Praha MillionMarijuanaMarch
  • 10.5 pá Chorzow PL Rebel Garden
  • 1.6 so Holešov Gulášfest
  • 14.6 pá Brno Slavnost masek
  • 15.6 so Jemnický Barchan zámek
  • 22.6 so Holešov Holešovská regata
  • 28.6 pá Židlochovice
  • 29.6 so Brno-Hacienda U Fidela Líšeň
  • 27.7 so Valmez-Přístav Pirátská noc
  • 16.8 pá Jablunkov Appletown
  • 17.8 so Litovel Jalapeňofest
  • 21.8 stř Holešov-Wats benefit pro Hrádek
  • 24.8 so Bohumín Dračí lodě
  • 25.12 Holešov Jesusito con tigo

2012

  • 14.3 st Holešov Benefit WATS
  • 17.3 so Olomouc Námořnický ples
  • 4.4 st Brno Trojka-afterparty Sochařky.cz
  • 14.4 so Litomyšl
  • 6.5 stř Olomouc Letní kino-kalba UP
  • 4.5 čt Zlín Střetnutí/Stretnutie
  • 8.6 pá Písek Festiválek hudby
  • 26.6 út Praha Rockcafe+Gustavo Cordera /Arg/
  • 21.7 so Piešťany-Punkáči deťom
  • 10.8 pá Chorzów /PL/ Rebel Garden
  • 11.8 so Skatastrofa Rýmařov
  • 25.8 so Bystřice p/H Letní alternativa
  • 1.9 so Tvorovice Šup´s birthday
  • 7.9 pá Jemnice+Extempore+BlaueTrottelParade
  • 8.9 so Otrokovice Rybárna benefit
  • 20.9 čt Zlín-Čepkov benefit
  • 13.12 čt Olomouc Ponorka
  • 15.12 so Dačice Kostka
  • 25.12 Holešov WATS

2011

  • 7.2 po Frídy Zlín
  • 11.2 pá Český Těšín Střelnice
  • 12.2 so Blansko-Klepačov Karneval
  • 5.3 so Valmez Přístav
  • 9.3 st Brno Stará pekárna
  • 11.3 pá Bratislava Obluda
  • 12.3 so Zlín Frídy
  • 16.4 so Opava Mrkev+Nšoči
  • 7.5 so Kroměříž-Majáles /+Polemic,ZonaA,…/
  • 12.5 čt Zlín Frídy
  • 14.5 so Zlín Bamboo club
  • 3.6 pá Brno Svoboďák-Slavnost masek
  • 4.6 Zámostí Třebíč
  • 7.6 út Olomouc Ponorka
  • 11.6 so Slavičín+ruskyje grupy
  • 18.6 so Pálenkafest Úpice+100zvířat,Al-Yaman
  • 18.6 so Velká Bíteš /+Discoballs,hrajemeopůlnoci
  • 15-17.7 Mighty Sounds
  • 29.7 pá Holešov Křest CD-zámecká zahrada
  • 30.7 so Musicfest u Skalákova mlýna Meziříčko
  • 20.8 so Trnkobraní /14.00
  • 20.8 so Znojmo Loucký klášter
  • 27.8 so Bystřice p/H Letní alternativa
  • 3.9 so Against the wall Sálov, Odry
  • 3.9 so Kaprfest Mikulůvka
  • 17.9 so Nová ves u Okříšek
  • 23.9 pá Kroměříž Starý pivovar
  • 7.10 pá Uherské Hradiště-Mír+Akurat
  • 15.10 so Dačice Kostka
  • 29.10 so Nový Jičín-Artefakt Filmale 2011
  • 5.11 so Luhačovice+Jasnápáka,Zubynehty
  • 19.11 so Spálov
  • 22.11 út Brno Stará pekárna
  • 13.12 čt Olomouc ponorka
  • 25.12 ne Holešov Tradiční jesusitoparty

    2010

    • 30.1.so Pivní ples Olomouc
    • 13.2 so Valmez Přístav
    • 25.2 čt Brno Desert
    • 6.3 so Zlín: Fridy Kahlo-premiéra Studio Z
    • 11.3 čt Zlín Fridy Kahlo
    • 18.3 čt Zlín Fridy Kahlo
    • 25.3 čt Olomouc 15minut
    • 30.3 út Kroměříž
    • 7.4 st Zlín Fridy Kahlo-10.00
    • 9.4 pá Alternativa Bystřice p/H
    • 16.4 pá Zlín Fridy Kahlo
    • 1.5 so Valmez Mklub+CharlieStraight
    • 6.5 čt Stará Pekárna Brno
    • 7.5 pá České Budějovice Majáles
    • 8.5 so Kroměříž Majáles +Visáči,…
    • 15.5 so Zlín Fridy Kahlo
    • 19.5 st Zlín Fridy Kahlo
    • 19.5 st Zlín Divad.festival-start ve 24.00
    • 28.5 pá Holešov park+LesníZvěr
    • 4.6 pá Nový JičínBarBazar
    • 16.6 stř Zlín Fridy Kahlo
    • 19.6 so Praha RefuFest
    • 26.6 so Znojmo WakeUp Fest
    • 3.7 so Bystřice p/H /+Sunshine,…/
    • 13.8 pá Valmez Fiestaprivata
    • 14.8 so KomponovanýHostišovskýFestival
    • 21.8 so Brno/prígl StaráPekárnaOpenAir2010
    • 27.8 pá Fryšták Malý svět
    • 3.9 pá Jimramov-Otevřeno
    • 4.9 so Šternberk Summer Sunset
    • 12.9 ne Praha Modrá vopice+Kaso Perdido/esp/
    • 18.9 so HRU-SKA-FEST Hrušovany u Brna /+The Chancers, Pipes and Pints,…./
    • 24.9 pá Stará pekárnanarozkybrněnskéhoklubu
    • 1.10 pá Fridy Kahlo Zlín
    • 14.10 čt 15minut Olomouc
    • 15.10 pá Odry
    • 21.10 čt Fridy Kahlo Zlín
    • 29.10 pá Dačice
    • 10.11 stř Kroměříž-DK Fridy Kahlo
    • 16.11 út Zlín Frídy
    • 3.12 pá Opava
    • 16.12 čt Olomouc Ponorka
    • 17.12 pá Lhotka/PR/ OLINEK 2010+SDRP,….
    • 25.12 so Holešov+guest especiale

    2009

      DUBEN

    • 1.4 st Zlín – Golem
    • 3.4 pá Český Těšín – Cubano nite
    • 10.4 pá Holešov
    • KVĚTEN

    • 29.5 pá RožnovSkapohodička
    • 29.5 pá Rýmařov – Majáles
    • ČERVEN

    • 13.6 so Racková– Vítání léta
    • 26.6 pá Holešov + 100%+Tubabu
    • ČERVENEC

    • 17.7 pá Valmez-Gulášfest
    • 18.7 so Branná– Lomklasika
    • 25.7 so Jaroměř
    • SRPENEC

    • 1.8 Prusinovice-RohálFest+SPS,Volant…..
    • 1.8 so Příkazy BigJenkyparty
    • 14.8 pá Buchlovice+100 zvířat
    • 15.8 so Turzovka (Sk)-VargošFest
    • ZÁŘÍ

    • 4.9 pá Komárov u NapajedelMusicJam
    • 5.9 so Spálovský mlýnAgainst the wall
    • 5.9 so Mikulůvka-Kaprobraní
    • 12.9 so Znojmo/Gogo-…vinobraní…
    • ŘÍJEN

    • 10.10 so Hodonín Beseda-club
    • 24.10 so Nový Jičín Galerka
    • 31.10 so Dačice
    • LISTOPAD

    • 6.11 pá Praha Chapeau Rouge
    • 7.11 so Kutná Hora Planet Music Club
    • PROSINEC

    • 10.12 čt OlomoucPonorka
    • 19.12 so Holešov

    2008

    • 18.1 pá Rock Cafe Jablunkov
    • 16.2 so Valašská Polanka
    • 22.2 pá Uničov – MexicoFiesta

    BŘEZEN

    • 14.3 pá Přerov Šuplík
    • 28.3 pá Valmez – Mklub

    DUBEN

    • 01.4 čt Jihlava
    • 05.4 so Police u Jemnice
    • 29.4 čt Kroměříž
    • 30.4 st Hrušovany u Brna – Pálení čarodějnic

    KVĚTEN

    ČERVEN

    ČERVENEC

    SRPEN

    • 02.8 so Frenštát p/R – City Centre

    ZÁŘÍ

    • 6.9 so Mikuluvka u Valmezu
    • 13.9 so N. Jičín – Čerťák+The Ramones revival
    • 26.9 pá Police u Jemnice+Elektrickman

    ŘÍJEN

    LISTOPAD

    • 8.11 so U tetoura – Zlín/Malenovice
    • 15.11 so Val. Polanka PUNK-ROCKERS UNITED
    • 22.11 so Náměšť n/O – Bikerocksejšon+Xavier Baumaxa
    • 27.11 čt FLÉDA – Brno + Lesní zvěř

    PROSINEC

    • 11.12 čt Olomouc-Ponorka

    2007

    • 02.2 pá Zlín Golem

    BŘEZEN

    • 02.3 pá Holešov
    • 08.3 čt Brno – Fléda + Chiki-liki-tua
    • 10.3 so Valmez – Přístav
    • 17.3 so Přerov – Šuplík
    • 20.3 čt Olomouc – 15 minut
    • 21.3 st Zlín – Golem
    • 29.3 čt Brno – Favál Pleš architektury
    • 31.3 so Ostrava – Marley

    DUBEN

    • 06.4 pá Praha – Popocafepetl
    • 07.4 so Humpolec – Karamba
    • 14.4 so Olomouc – AMC
    • 21.4 so Zlín Golem + Polemic(Sázavafest Clubbing)

    KVĚTEN

    • 03.5 čt Olomouc Ponorka
    • 19.5 so Bystřice pod Hostýnem
    • 25.5 pá Poličské Rockoupání+DogEatDog
    • 26.5 so RožnovSKA REGGAE ETNO pohodička
    • 02.6 so Třebíč – Zámostí + TATABOJS (brácha)
    • 22.6 pá Mišmaš – Bojkovice
    • 23.6 so Racková

    ČERVEN

    • 29.6 pá Valašské Klobouky – náměstí
    • 30.6 so Hrušovany u Brna
    • 30.6 so Olešenka+DUBIOZA KOLEKTIV(Sarajevo)

    ČERVENEC

    • 01.7 ne ReggaeEthnicSession žizníkov u Č. Lípy
    • 04.7 st Pískovna Náklo u Litovle+Brutalpolka(IZR)
    • 06.7 pá Nový Jičín – náměstí
    • 07.7 so Branná (Jeseníky)+Havárna
    • 14.7 so Independent Fest Hříběcí+ElektrickMan,…
    • 28.7 so Rudimov – Ulánbátar

    SRPEN

    • 01.8 st Tábor náměstí
    • 01.8 st SázavaFest Kácov(okr. Kutná Hora)
    • 04.8 so Vernířovice u Šumperka
    • 10.8 pá Holešov
    • 17.8 pá Lovosický ŽAFEST
    • 18.8 so Praha – CafeNapůlCesty
    • 18.8 so Bogatynia (PL)
    • 24.8 pá Náklo
    • 25.8 so Karviná
    • 25.8 so Rýmařovská Skatastrofa

    ZÁŘÍ

    • 14.9 pá Gogo-Znojemské vinobraní
    • 15.9 so Holčovice (okr. Bruntál)+Naoko…

    ŘÍJEN

    • kromě pravidelné říje snad nahrávání a konečný odlet za hranice všedních snů….

    LISTOPAD

    • 6.11 pá Rožnov p/R + Už jsme doma

    PROSINEC

    • 03.12 po Olomouc U-klub, Benefit pro Haiti
    • 08.12 so Valmez Přístav
    • 13.12 čt Olomouc – Ponorka
    • 06.12 ne Zlin + NewYorkSkaJazzEnsemble
    • 25.12 čt Holešov-Jesus comes2us+ Ležérně a vleže
    • 28.12 pá Polička Divadelní klub

    2006 (druhá 1/2)

    • 25.12 po Holešov – Jesus en Drive Club
      16.12 so Zábřeh + Švihadlo
      02.12 so 15 let Knihkupectví Hejl Jemnice * Kultovní záležitost*+Dáša Vokatá, Magor, Lesní zvěř, JéJé Neduha, Pepa Klíč, Hvizd….
      25.11 so Přístav Valmez 16.11 čt Ponorka Olomouc
      11.11 so Hrušovany u Brna
      10.11 pá Racková + Akurat (PL)
      06.10 pá Prostějov (Apollo 13) + křest CD Něco mezi
      28.09 čt Brno, Dětský dělnický den, areál Zbrojovky
      23.09 so Barevná planeta, Ústí n/L +kapely z celého světa-Azerbájdžán, Argentina, Afrika,after party La Fiesta Latina – MC Padre+Dj Madruga de LP
      22.09 pá Ojai club Praha (večírek v mexickém klubu)
      16.09 so Gogo Znojmo, (ajaj-Vinobraní) + Záviš
      09.09 so Valašská Senica+Ciment, Ležérně a vleže
      02.09 so Against The Wall, Spálovský mlýn Odry
      25.08 pá Malý svět Fryšták 09.08 st Zámek Holešov +The Inseminators
      02.07 ne Reggae ethnic session, Žizníkov u Č.Lípy
      01.07 so Den Sk8boardingu, Holešov + další blázni
      24.06 so Colourmeeting, Polička+Sergente Peper, Al-Yaman
      23.06 pá Racková hřiště +La Perilla, The Inseminators
      17.06 so Bruntál, klub Afrika-pro nízkoprahové centrum Open House 03.06 so Slovenské alternatívne leto, Revište pri Žarnovici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*