Hola, za námi Zámostí. Díky Milanovi Šťastnému i dramaturgovi Erikovi Hubcejovi za jedinečnou akci!!!! A tím i naši účast. Bylo to fajn, ale náročné. Po nás The Prostitutes, kteří byli dosti dobří, jakož i Tatabojs. Ale zážitek číslo jedna jsou Flaming Cocks. Jakoby se vrátil Jello se svými kovboji. Hoši díky. A taky Kubovi Elektrářovi, už se zase těšíme!

Jinak klasika. Hrdinný Šáša, poté co odvezl svou nastávající do bezpečí domova, našel po svém návratu jen zbytky rozervanců. Není se čemu divit, když nás nechal bez dozoru a vlídného slova. Příště řídí asi Padre, vedoucí sekce kalbayogy. Mejla opět nezklamal a ráno nechal svou trumpetu opět ve vlaku. Každý rok alespoň 2x, že jo?

Náštěstí měl sebou prozíravé médium Pepeho Machátka, který prozřel z temnoty a zachránil Mejlovu čest a kapele mexického fukara. Mimochodem Pepeho specialitou jsou teď bundy a mobily. Myslím, že mobil zapomněl na všech předchozích akcích, počítaje od dubna. Telefon se mu ale vždy vrátil, zvláštní. V Rožnově ale ztratil hodinky, což byl velmi silný argument proti otázce proč přišel na pódium tři čtvrtě hodiny po srazu tamtéž.

Jen věřme v Prozíravost, která nad ním rozprostřela svou ochrannou milosrdnou tvář a Pepe, živoucí inkarnace Učitele národů, se neztratí sám!

Adios amigos, valíme na MišMaš! Hrajeme v jednu ráno,… snad M.