!Hola amigos! Letošní sezonu jsme zahájili koncem dubna v naší milované olomoucké Ponorce. Koncert byl jako vždy grandiózní a hrát v takové atmošce je pohlazením. Díky vám!!!
Letní fesťáky a akce venku jsou konečně tady. Letos toho hraní moc nemáme, ale stále je ještě pár věcí rozjednaných. Co nás mrzí je to, že dost koncertů musíme odmítat. Situace není vždy příznivá. Son cosas de la vida. Na ty co ale vyšly se těšíme, věříme, že stejně i vy.
Pokusili jsme se i přihlásit do některých soutěží, které v rámci větších festů probíhají. Díky za vaše hlasy! Přesto jsme v hlasováních neuspěli. Nemáme tolik peněz abychom si mohli dovolit poslat několik tisíc smsek a vy také ne. Posílat hlasy sami sobě taky není nejlepším řešením...Je to více o dineros. Prostě velký moneybussines. Musíme tedy hrát více a lépe!!! Ale k příjemnějším a jasnějším záležitostem.
Konečně je náš program taky občerstven o nové věci, nová "Oye gringo" jede z šlapavého reggae až do nebeské sypačky...... je toho tolik co hrát...A nahrávka z prosince už bude od června též k mání!
Těžko upĹ™ednostĹ?ovat jednotlivá hranĂ­. Za zmĂ­nku ale v kaĹľdĂ©m případÄ› stojĂ­ hned prvnĂ­ fest u našich vĂ˝chodnĂ­ch bratrĹŻ pod zrĂşcaninou hradu Revište u Ĺ˝arnovice (Ĺ˝iar n/Hronom). A pak se to rozjede!!! Spotkáme se adios!!!