Tak jsme se vrátili ze zemÄ› ÄŚechĹŻ. No ten Popocafepetl nenĂ­ zrovna náš šálek brazilskĂ© kávy. Hraje se tam do desĂ­ti a je to spíše pro jazzmeni a turisti, takovĂ˝ klĂ­dek. Po nás tam ale z kazeťáku pustili Pomádu a to byl teda šupec. No jo, holt Praha...NejvĂ­ce zářil Pepe - MuĹľ s ÄŹolĂ­ÄŤky. PrvnÄ› v klubu co by sĂłlovĂ˝ ságaĹ™ s plajbekem v zádech a imaginárnĂ­ seĹ?oritou na klĂ­nÄ›.... A taky kdo jinĂ˝ stojĂ­ za pozornost (ve dvÄ› ráno na Václaváku) okolnĂ­ch turistĹŻ neĹľ on a jeho ságostrojovna? PolicejnĂ­ anton se svou osádkou však nabyli jinĂ©ho Ăşsudku! Kauce však nebyla tĹ™eba. Bird by prodal i sax, Pepe je ale nevinnĂ˝ adonis, kterĂ˝ obmÄ›kÄŤĂ­ srdce kohokoli.
My, zbytek (aĹľ na otce Mejlu), jsme se zprvu marnÄ› snaĹľili dostat do vypĹŻjÄŤenĂ©ho bytu na Pankráci. SpoluvÄ›zeĹ? Dudek nás pĹ™es jedny dveĹ™e vpustil, ale dál uĹľ ne. Snad pak slyšel naši rannĂ­ voniÄŤku z balkonu v desátĂ©m patĹ™e, kterou jsme po nálezu JohnyhoWalkera okolo osmĂ© pÄ›li jen a jen pro nÄ›j.
A pak už byl zase večer a pod domem kráčel Pepe. Šáša pro něj sice jel na Opatov, sám metrem! Ale Pepe je všudybyl a tak jsme vyrazili směr Humpolec. Plata tekil a ženský řev. Usmívali jsme se a přidávali asi desetkrát. Jojo Karamba a Hliník. Magor nepřišel. Prý jim to chce zavřít hygiena - experti našli v kuchyni křečky. No a co? Jedeme dál adios ToMa.