Tak je to tady – od prvního je keltské léto v plném proudu! A my dnes večer míříme do hlubin olomoucké Ponorky… ajajajaj!!!!! Před týdnem jsem byl odtamtud vynesen.
A jak to bude dnes v noci ví jen Nejvyšší. Nádhera.
Před námi asi nejnabitější rok. Festy i hráčky na neznámých, a tím i pro nás tajemných místech. Lidé, prostor, cesta. Vše najdete v sekci Koncerty, bo je toho dosti!
Letos už za sebou máme asi dvanáct koncertů jen tak na rozehřátí a čeká nás minimálně dalších dvacet až třicet. To je celkem dobré číslo. Takže se dnes ponoříme a pak vzhůru! Adios Madruga

P.S. Pepe začal pracovat! Ne jako učitel národů, nýbrž počtařů! A okamžitě smazal veškerou mezikapelovou korespondenci. Start slušný, ještě že ho nevzali jako asistenta odpalování balistických střel – tzv. Tlačítkář…. Je prostě maggi(c)klasik!
A Mejla nám v těchto chvílích rodí! Bože zázrak zrození je v Tvých a Satchmových rukou. Tak hrej!!!!
Kdoby si chtěl kousnout až příště nám napište Ševčovi! Jeho (pro nás obyčejné smrtelníky s normálními úchylkami – Stráša stále polykající paličku, Šáša jen a pouze v tričku France,…) horká novinka nám vzala vítr z plachet. Jsme proti „Muži k pokousání“ jen vratkými bárkami ležícími rozplizle na špinavém písku přístaviště v Acapulcu. Ale už se ponoříme….